Doprava zdarma po České republice.

Nová spolupráce s CARE

V naší firmě se snažíme šířit myšlenku, že je důležité se starat o ty, kteří to nejvíce potřebují. Je na nic, že v dnešním vyspělém světě je pořád mnoho lidí, kteří nemají vhodné podmínky pro plnohodnotný život, a proto jsme se rozhodli vést Mowement takovým směrem, který těmto lidem pomůže. Tímto bychom vám moc rádi oznámili začátek nové spolupráce s organizací CARE Česká republika.

logo_neziskova_organizace_care
Logo neziskové organizace Care.
@care.cz

CARE je jednou z nejvýznamnějších mezinárodních organizací zaměřených na humanitární pomoc a odstraňování chudoby. Po celém světě dodnes pomáhá k soběstačnosti lidem v nouzi, zasaženým přírodními katastrofami, ozbrojenými konflikty a extrémní chudobou.

Ještě jste o CARE neslyšeli?

CARE byla založena v roce 1945 a už rok poté začala zasílat do válkou zasažené Evropy včetně Československa balíky s potravinovou pomocí. Organizace CARE nyní působí v 93 zemích světa a pomáhá milionům lidí v rámci stovek různých programů. Samotné projekty CARE se převážně zaměřují na okamžitou pomoc při přírodních katastrofách, základní zdravotní péči, boj proti hladu, zlepšování přístupu k čisté vodě a hygienickým zařízením, vzdělání, rozšíření ekonomických příležitostí pro ženy a mnoho dalších.

V rámci spolupráce s CARE Česká republika má každý možnost přispět svým nákupem na dobrou věc. Z každého prodaného produktu Mowement půjde určitá částka na pomoc takto zasaženým lidem. Věříme, že i malé gesto každého z nás může přispět ke zlepšení světa.

Více o organizaci Care na https://www.care.cz/

Podpoř a naplň dnes jeden balík s pomocí pro ty nejpotřebnější:
https://www.darujme.cz/projekt/361#prispevatele

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení