Doprava zdarma po České republice.

Kampaň GTee na HitHit

Už jsou to 2 měsíce od skončení naší úspěšné crowdfundingové kampaně na HitHit.com. Všem vám ještě jednou mockrát děkujeme za úžasnou podporu a jenom díky vám jsme schopni začít s výrobou našich unikátních grafenových sportovních trik.

Mowement, Grafenové sportovní triko GTee, HitHit kampaň.

„Spojili jsme světově oceněný nanomateriál grafen s vláknem z recyklovaných plastů a dali tak vzniku nové formě sportovního oblečení.“

Byla to opravdu jízda, od začátku do konce, na jejímž konci se můžeme radovat z překročení cílové čáry, a to opravdu dlouhým krokem. Díky vám se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 455 400 Kč!!! To je celkem 474 vyrobených produktů, kterými odměníme všechny, kteří nás podpořili. 

Ačkoli jsme se na tuto kampaň připravovali dlouhé měsíce, tak se udály takové věci, které nás absolutně překvapily. Samozřejmě jsme pevně doufali, že se nám podaří naši kampaň rozjet, ale opravdu jsme nečekali tak úžasný start, při kterém se během prvních 24 hodin podařilo dosáhnout částky 100 000 Kč.

V průběhu se kampaň dostala do povědomí velkého počtu lidí, na čemž má velkou zásluhu jeden z největších českých technologických portálů Czechcrunch. Určitě moc doporučujeme si článek přečíst. Zároveň jsme oslovili pro většinu známou značku energetického nápoje Red Bull, v rámci nově dohodnuté spolupráce. O našem projektu s inovativním sportovním oblečení se následně začalo psát i v dalších médiích.

Po uplynutí 20 dní jsme to nakonec zvládli a podařilo se nám dosáhnout cílové částky 300 000 Kč a tím si zajistit rozjezd výroby sportovních triček GTee.

Tímto nám začala ta nejtěžší, ale zároveň nejzábavnější část. Aktivně nyní pracujeme na celém procesu výroby, nejen samotného materiálu a produktů, ale i balení a dalších relevantních doplňků. Pravděpodobný začátek zasílání odměn očekáváme koncem února.